Strona główna | MateriałyWINBUD GMB Harmonogram
WINBUD GMB Harmonogram
Chandney Software Sp. z o.o.
Adres:
Wyczółki 12
02-820 Warszawa
woj. mazowieckie
Email: chandney@chandney.com.pl
WWW: http://www.chandney.com.pl/index.htm
Telefon: 22 53-39-50
Gospodarka Materiałami Budowlanymi– program wspomagający kontrolę zapotrzebowania, dostaw i zużycia materiałów (składników) potrzebnych na budowie. Przeznaczony jest przede wszystkim dla kierowników budów, pracowników zaopatrzenia, magazynierów oraz kontroleró.

WINBUD GMB Harmonogram w odróżnieniu od powszechnie stosowanych programów magazynowych wyróżnia się przede wszystkim integracją     z oprogramowaniem do kosztorysowania WINBUD Kosztorys oraz do planowania Harmonogram / Planista. W WINBUD GMB Harmonogram można odczytywać zestawienia materiałowe z WINBUD Kosztorys i na ich podstawie przygotowywać zamówienia do dostawców. Dzięki rejestracji postępu robót będą to dane o zapotrzebowaniu materiałowym w rozbiciu na budowy oraz czasy dostaw. Zaopatrzenie w firmie będzie wiedziało nie tylko co, ale również ile i kiedy należy dostarczyć na budowę.Gdzie kupić:
Nazwa Miasto Adres Województwo Telefon WWW Email
Chandney Software Sp. z o.o. Warszawa Wyczółki 12 mazowieckie 22 853-39-50 http://www.chandney.com.pl/index.htm chandney@chandney.com.pl