Strona główna | O nas

O nas


INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE
to kwartalnik, który stanowi bardzo przydatne źródło informacji, nie tylko dla firm budowlanych, ale również dla biur kosztorysowych i architektonicznych oraz producentów. Wydawnictwo jest swego rodzaju fachowym poradnikiem w zakresie wykorzystania technik informatycznych w przedsiębiorstwie.

Artykuły w nim zawarte nie tylko przybliżają ofertę rynkową, ale pomagają w wyborze odpowiednich aplikacji. W kwartalniku opisywane są nowe programy przeznaczone do zarządzania, kosztorysowania i projektowania, a także aktualizacje istniejących produktów. Nie zapomniano również o programach specjalistycznych, opracowywanych dla konkretnej branży, np. rusztowaniowej. Publikowane są także artykuły i informacje o najnowszym sprzęcie komputerowym, który ma zastosowanie w ciężkich warunkach panujących na budowach.

W dziale „Aktualności” zbierane są informacje rynkowe pochodzące od producentów programów, organizacji i firm budowlanych, które takie oprogramowanie u siebie wdrażają. Nie brakuje także relacji z targów, konferencji i spotkań branżowych.

Kwartalnik INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE ma swoje odzwierciedlenie w Internecie. Jest nim strona internetowa
www.informatykawbudownictwie.pl W stałych działach, które są odpowiednikami działów wersji drukowanej umieszczane są artykuły oraz informacje pochodzące z kwartalnika. Istnieje również archiwum, zawierające opublikowane dotychczas artykuły.
Na stronie jest także możliwość zamówienia numeru poglądowego miesięcznika oraz prenumeraty. Ci, którzy chcą wiedzieć wcześniej co będzie zawierało najnowsze wydanie INFORMATYKI W BUDOWNICTWIE mogą zamówić bezpłatny Newsletter.

Zapraszamy do lektury naszego kwartalnika oraz częstego dwiedzania naszej strony.

Redakcja kwartalnika INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE

PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej