Strona główna | AktualnościZW3D w ofercie Datacomp

ZW3D w ofercie Datacomp

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma Datacomp rozszerzyła ofertę o program z grupy CAD/CAM – ZW3D. W październiku 2011 roku firma ZWSoft przyznała jej status „Value-Added Reseller” na terenie Polski.

Przykładowy zrzut ekranowy programu ZW3D
Rys. Datacomp


Oprogramowanie ZW3D jest niedrogim, zintegrowanym środowiskiem CAD/CAM, pozwalającym na pracę z projektem od momentu pojawienia się pomysłu, aż po produkcję. Program wspierany jest przez wbudowany system nauki Show-n-Tell, możliwość wymiany danych, pozwalającą na sprawne użycie i udostępnianie projektów z zewnątrz, hybrydowe modelowanie z unikalnym jądrem Overdrive, narzędzia do projektowania form i matryc, bibliotekę części PartSolution oraz inteligentną i adaptacyjną obróbkę CNC od 2 do 5 osi. ZW3D obsługuje wiele branż, między innymi: produkty konsumenckie, przemysł samochodowy, projektowanie maszyn, formy odlewnicze i matryce, przemysł medyczny, obróbkę CNC i wiele innych. Program ZW3D jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Obecnie dostępna jest również darmowa wersja edukacyjna oprogramowania ZW3D 2011. Każdy student posiadający adres email w domenie EDU może pobrać program ze strony producenta. ZW3D 2011 EDU posiada funkcjonalność pakietu Premium, ale po uruchomieniu w nagłówku wyświetlany jest napis ZW3d (wersja) Student. Wyświetlany będzie także monit: „ZW3D w wersji studenckiej pozwala tylko na wykorzystanie do celów edukacyjnych, użycie komercyjne jest zabronione”. Wydruki z wersji EDU, będą miały dodatkowe oznaczenie: „Zaprojektowane w ZW3D Wersja Studencka. Nie do użytku komercyjnego”. Moduł CAM w wersji „Student” nie pozwala na zapis plików CI i NC kodów. Nie ma także możliwości eksportu plików. Licencja Edu oparta jest o ważny 12 miesięcy klucz softwarowy.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 1 (14) 2012

CZYTAJ WIĘCEJ

PDF Kosztorys "Top Model" dla kosztorysantów
Przeglądarka modeli w formacie IFC
Koszt Office - pakiet dla profesjonalistów
Innowacje na rzecz otwartości i swobody
Zuzia - innowacyjność i sprawne kosztorysowanieDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Tekla Structures w praktyce

Większość współczesnych inwestycji jest niewątpliwie wyzwaniem dla projektanta strukturalnego. Musi on pogodzić bezbłędność i dokładność dokumentacji z ograniczeniami czasu, jak również uwzględnić np. elementy projektów z innych branż czy harmonogram montażu. Z pomocą przychodzą rozwiązania BIM. Czytaj więcej