Strona główna | AktualnościDokumentacja w PDF

Dokumentacja w PDF

CAD Projekt K&A, producent oprogramowania do projektowania wnętrz poszerzył program CAD Kuchnie o możliwość zapisywania dokumentacji utworzonej w projekcie do formatu pliku PDF.

CAD Kuchnie ma teraz możliwość zapisywania dokumentacji w formacie PDF

Rys. CAD Projekt K&A


CAD Projekt K&A, producent oprogramowania do projektowania wnętrz poszerzył program CAD Kuchnie o możliwość zapisywania dokumentacji utworzonej w projekcie do formatu pliku PDF. Do tej pory dokumentacja mogła być zapisana wyłącznie do formatu dokumentacja.exe, który pozwalał na jej podgląd i wydrukowanie. Nowe rozwiązanie umożliwia użytkownikom korzystanie z licznych opcji programu Adobe Reader przy edytowaniu i udostępnianiu dokumentacji. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość udostępniania dokumentów i współpracy na żywo w kontekście plików PDF w witrynie Acrobat.com, konfigurowania preferencji i zabezpieczeń, zmiana ustawień wydruku oraz opcja wstawiania podpisu elektronicznego.

Źródło: Informatyka w budownictwie, nr 1 (6) 2010
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej