Strona główna | AktualnościBądź mobilny z CAD Share-it i pojedź z Kronospanem do Drezna!

Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź z Kronospanem do Drezna!

Firmy CAD Projekt K&A i Kronospan wystartowały wczoraj z bardzo ciekawą inicjatywą dla projektantów i architektów wnętrz. W ramach konkursu Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź na szkolenie Kronospan do Drezna wystarczy przesłać do organizatorów projekt dowolnego wnętrza, w którym wykorzystano nowatorskie możliwości systemu mobilnego CAD Share-it i przynajmniej jedną kolekcję płyt marki Kronospan. Projekty można przesyłać do 28.02.2015 r., a zwycięzca otrzyma dwudniowe szkolenie produktowe Kronospan w Dreźnie!

Ulotka informacyjna - pobierz plik

Konkurs Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź na szkolenie Kronospan do Drezna jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników programów: CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie z Modułem Eksport 3D.

Projekt konkursowy może dotyczyć dowolnego wnętrza (minimum dwa niezależne pomieszczenia), musi być jednak przesłany za pomocą systemu mobilnego CAD Share-it na adres mailowy krono_szkolenie@cadprojekt.com.pl. W projekcie powinien zostać wykorzystany przynajmniej jeden dekor z kolekcji Kronospan. Bazę Kronospan z gotowymi do wstawienia w projekcie teksturami uczestnicy konkursu znajdą w programach do projektowania wnętrz z oferty CAD Projekt K&A lub na stronie internetowej CAD Projekt K&A.


Ogłoszenie wyników konkursu oraz publikacja prac konkursowych organizatorzy przewidują na 6 marca 2015 roku. Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony udziałem w dwudniowym szkoleniu produktowym Kronospan w Dreźnie w dniach 26-27 marca 2015 r. Współorganizator konkursu - firma Kronospan - zapewnia transport, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie.

Ten konkurs to doskonała okazja nie tylko do tego, aby wygrać ciekawą i rozwijającą wycieczkę, ale także aby zapoznać się z nowoczesną, szytą na miarę współczesnych czasów, metodą prezentacji i udostępniania projektów wnętrz. Szczegóły oraz Regulamin konkursu są dostępne na stronach internetowych Organizatorów: http://www.cadprojekt.com.pl/strefa_projektantow/aktualnosci/badz-mobilny-z-cad-share-it-i-pojedz-z-kronospanem-do-drezna.html oraz http://www.strefaplyt.pl/aktualnosci-konkurs-cad-share-it-270.html

Źródło i grafika: CAD Projekt K&A s.c.
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej