Strona główna | AktualnościBezpłatna aktualizacja bazy Sopro w programach CAD Decor

Bezpłatna aktualizacja bazy Sopro w programach CAD Decor

Moduł Produktów Sopro to prawdziwie rewolucyjne narzędzie, będące integralną i standardową częścią programów CAD Decor 2.1 i CAD Decor PRO. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, producent oprogramowania CAD Decor przygotował darmową aktualizację bazy produktów Sopro. Od tej pory współpraca z czołowym dostawcą produktów do prac glazurniczych i budowlanych jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Sopro Polska, czołowy specjalista i lider innowacji w branży chemii budowlanej, należy do elitarnego grona firm, który do komunikacji z architektami używa zaawansowanego oprogramowania do projektowania i wizualizacji 3D. Praca z Modułem Produktów Sopro jest intuicyjna, przyjemna i szybka, a wykorzystanie jego wszystkich możliwości zapewnia nieosiągalne dotąd usprawnienie procesu aranżowania przestrzeni z wykorzystaniem fug i płytek ceramicznych.

Nowy moduł firmy Sopro w programach CAD Decor zawiera aktualną bazę klejów, fug i mas uszczelniających do każdego rodzaju okładziny we wszystkich wariantach zastosowań, które można dowolnie nanosić, edytować i wyceniać, zgodnie z najnowszym cennikiem i ofertą kolorystyczną producenta. Moduł Produktów Sopro automatycznie dobiera odpowiednie rodzaje i parametry produktów, szybko i dokładnie przelicza ilość zapraw i klejów użytych w projekcie oraz zabezpiecza przed ich niewłaściwym użyciem.


Zaktualizowana baza Sopro dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klientów z aktywnym pakietem serwisowym. Aby pobrać najnowszą bazę produktów Sopro wystarczy zezwolić na uruchomienie aktualizatora internetowego w programie CAD Decor, co spowoduje automatyczną aktualizację bazy lub uruchomić go ręcznie.

Sopro Polska oferuje szeroki asortyment produktów, materiałów i systemów stosowanych w pracach glazurniczych, budowlanych, ogrodowych, izolacyjnych i w procesie renowacji zabytków. Produkty Sopro spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, są trwałe, wygodne w użyciu, odporne na trudne warunki i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Źródło i zdjęcia: Sopro

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolekcja FORMWORK - Perłą Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej