Strona główna | Aktualnoście-faktura itelligence w Kronopol

e-faktura itelligence w Kronopol

Firma Kronopol Sp. z o.o. będąca częścią holdingu Swiss Krono Group, działającego w branży produktów drewnopochodnych, podpisała z itelligence umowę na wdrożenie rozwiązania e-faktura. Elektroniczna faktura jest rozszerzeniem funkcjonalności systemu SAP wykorzystywanego przez Kronopol.
Konsultanci itelligence wdrożyli odpowiednie rozszerzenie rozwiązania SAP umożliwiając tym samym wystawianie faktur podpisanych elektronicznym podpisem. Dzięki kwalifikowanemu podpisowi elektronicznemu wydanemu przez Krajową Izbę Rozliczeniową, elektroniczna faktura nabrała mocy prawnej i jest wiarygodnym dokumentem dla klientów Kronopolu.

Rozwiązanie e-faktura zostało produktywnie uruchomione z końcem października 2012 roku. Z przeprowadzonej symulacji zwrotu z inwestycji wynika, że poniesione koszty powinny zwrócić się, przy założeniu, że e-fakturę będzie odbierać 70% klientów krajowych, po około 7–9 miesiącach.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 4 (16) 2012

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki itelligence za I kwartał 2013DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Tekla Structures w praktyce

Większość współczesnych inwestycji jest niewątpliwie wyzwaniem dla projektanta strukturalnego. Musi on pogodzić bezbłędność i dokładność dokumentacji z ograniczeniami czasu, jak również uwzględnić np. elementy projektów z innych branż czy harmonogram montażu. Z pomocą przychodzą rozwiązania BIM. Czytaj więcej