Strona główna | AktualnościEmpol wybrał Comarch ERP XL

Empol wybrał Comarch ERP XL

Empol Fabryka Okien, producent stolarki z PVC i aluminium, korzysta z pełnego pakietu Comarch ERP XL, jednego z szerokiej gamy produktów Comarch ERP. Zakończone w maju 2012 roku wdrożenie systemu przeprowadził Platynowy Partner Comarch – firma Infortes z Wrocławia.
Empol Fabryka Okien współpracuje z odbiorcami hurtowymi w kraju i na rynkach zagranicznych. Wdrożenie systemu Comarch ERP XL usprawniło przepływ informacji i dokumentów pomiędzy działami firmy oraz wymianę dokumentów z jej kontrahentami. Powstała ujednolicona baza dokumentów handlowych, wewnętrznych i magazynowych oraz baza towarów, obejmująca zarówno punkty handlowe, jak i centralę.

System umożliwia precyzyjną kalkulację i śledzenie realizacji zleceń, dostęp do historii kontaktów z kontrahentami (płatności, zamówienia, zlecenie serwisowe) oraz obniżenie kosztów magazynowych. Wszystkie dokumenty wystawiane są obecnie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu system zapewnia dostępność do aktualnego stanu rozrachunków zarówno w dziale sprzedaży, jak i księgowości. Obecnie z systemu korzysta ponad 40 pracowników oraz dostawcy i odbiorcy przedsiębiorstwa. Wdrożenie Comarch ERP XL było dofinansowane ze środków unijnych.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 4 (16) 2012

CZYTAJ WIĘCEJ

Odmieniony interfejs Comarch ERP XL
Comarch ERP Mobile w firmie ProximDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Tekla Structures w praktyce

Większość współczesnych inwestycji jest niewątpliwie wyzwaniem dla projektanta strukturalnego. Musi on pogodzić bezbłędność i dokładność dokumentacji z ograniczeniami czasu, jak również uwzględnić np. elementy projektów z innych branż czy harmonogram montażu. Z pomocą przychodzą rozwiązania BIM. Czytaj więcej