Strona główna | AktualnościEmpol wybrał Comarch ERP XL

Empol wybrał Comarch ERP XL

Empol Fabryka Okien, producent stolarki z PVC i aluminium, korzysta z pełnego pakietu Comarch ERP XL, jednego z szerokiej gamy produktów Comarch ERP. Zakończone w maju 2012 roku wdrożenie systemu przeprowadził Platynowy Partner Comarch – firma Infortes z Wrocławia.
Empol Fabryka Okien współpracuje z odbiorcami hurtowymi w kraju i na rynkach zagranicznych. Wdrożenie systemu Comarch ERP XL usprawniło przepływ informacji i dokumentów pomiędzy działami firmy oraz wymianę dokumentów z jej kontrahentami. Powstała ujednolicona baza dokumentów handlowych, wewnętrznych i magazynowych oraz baza towarów, obejmująca zarówno punkty handlowe, jak i centralę.

System umożliwia precyzyjną kalkulację i śledzenie realizacji zleceń, dostęp do historii kontaktów z kontrahentami (płatności, zamówienia, zlecenie serwisowe) oraz obniżenie kosztów magazynowych. Wszystkie dokumenty wystawiane są obecnie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu system zapewnia dostępność do aktualnego stanu rozrachunków zarówno w dziale sprzedaży, jak i księgowości. Obecnie z systemu korzysta ponad 40 pracowników oraz dostawcy i odbiorcy przedsiębiorstwa. Wdrożenie Comarch ERP XL było dofinansowane ze środków unijnych.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 4 (16) 2012

CZYTAJ WIĘCEJ

Odmieniony interfejs Comarch ERP XL
Comarch ERP Mobile w firmie ProximDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej