Strona główna | AktualnościFleetDataServices - nowa jakość komunikacji

FleetDataServices - nowa jakość komunikacji

Ewidencja eksploatacji każdego wózka widłowego, bieżąca analiza stanu technicznego pojazdów oraz automatyczne informowanie serwisu o ewentualnej usterce – to tylko niektóre z licznych zalet oprogramowania FleetDataServices firmy Still, umożliwiającego pełną kontrolę zarządzanej floty.
Wszystkie dane na temat wózków i operatorów mogą być dostępne w czasie rzeczywistym przy pomocy przeglądarki internetowej. Przyjazny i łatwy w użyciu interfejs gromadzi w jednym miejscu informacje o eksploatacji, i stanie technicznym pojazdów. Szereg dodatkowych funkcji pozwala użytkownikom optymalnie zarządzać flotą i przewidywać koszty serwisowania.

Oprogramowanie FleetDataServices łączy w sobie funkcjonalność trzech produktów: FleetManager 4.x, StillReport oraz StillProActive. FleetManager 4.x to zautomatyzowany system kontroli eksploatacji i konserwacji floty. StillReport umożliwia szybki przegląd całej floty przy użyciu przeglądarki internetowej. Pozwala to na lepszą ocenę efektywności floty oraz skuteczniejszą aproksymację kosztów. StillProActive w przejrzysty sposób informuje o wszystkich podjętych i planowanych działaniach serwisowych.

Nowy produkt firmy Still jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o dodatkowe możliwości. Wprowadzenie systemu na rynek polski planowane jest na początek przyszłego roku.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 3 (12) 2011

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej