Strona główna | AktualnościNorma STANDARD 2 - nowy program w ofercie Athenasoft

Norma STANDARD 2 - nowy program w ofercie Athenasoft

Norma STANDARD 2 jest przeznaczona dla szerokiego grona kosztorysantów, którzy potrzebują narzędzia prostego, wygodnego w obsłudze, a jednocześnie pozwalającego na tworzenie różnych rodzajów kosztorysów.

Zawiera nowe funkcje i możliwości m.in wyszukiwanie pozycji we wcześniej wykonanych kosztorysach, filtrowanie, grupowanie zestawień RMS, rozliczania kilku stawek VAT, wyszukiwanie błędnych wyrażeń a także automatycznie wyliczanie nakładów dodatkowych np. koszty jednostkowe transportu.

Interfejs oparty na wstążce poleceń pozwala na szybką i wygodną pracę na dostępnych kartach widoków, które zostały ustawione zgodnie z typową kolejnością tworzenia kosztorysu (od Obmiaru/Przedmiaru po Wydruki). Nowością w programie jest również wyszukiwarka poleceń "napisz co chcesz zrobić".

W Normie STANDARD 2 można również w szerokim zakresie zmieniać wydruki według własnych potrzeb i upodobań a efekt tych zmian analizować w tym samym oknie na podglądzie wydruku. Dodatkowo wydruki z programu można eksportować do wielu formatów, takich jak pdf, xls, xlsx, rtf, xml.

Wyposażona w pełną bazę 365 katalogów, Norma STANDARD 2 umożliwia użytkownikowi korzystanie z wbudowanych zestawów katalogów oraz na dodawanie własnych co zwiększa przejrzystość i szybkość dostępu do pozycji kosztorysowych. Każdy będzie mógł w łatwy sposób stworzyć własny katalog robót nietypowych dopasowany do indywidualnych wymagań.

Już dziś sprawdź wersję demo programu Norma Standard 2 na stronie www.ath.pl.

Źródło i zdjęcie: Athenasoft
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej