Strona główna | AktualnościSkanska i Robobat Polska podpisały umowę

Skanska i Robobat Polska podpisały umowę

20 kwietnia 2011 r. firmy Skanska S.A. i Robobat Polska Sp. z o.o. podpisały umowę, obejmującą dostawy i wdrożenie oprogramowania wspomagającego projektowanie.
Działanie ma na celu zwiększenie efektywności i konkurencyjności spółki Skanska na rynku projektowania architektoniczno-budowlanego w oparciu o rozwiązania BIM firmy Autodesk i Robobat Polska.

Skanska realizuje największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w całej Polsce i jest obecna we wszystkich segmentach rynku: budownictwie ogólnym, mieszkaniowym, drogowo-mostowym, hydro-inżynieryjnym i kolejowym.

Robobat Polska jest producentem i dostawcą oprogramowania wspomagającego projektowanie inżynierskie. Oferuje kompleksowe wdrożenia obejmujące: dostawę oprogramowania (własnego lub firmy Autodesk), wsparcie serwisowe, szkolenia i konsulting, tworzenie modułów i rozszerzeń zwiększających funkcjonalność typowego oprogramowania.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 2 (11) 2011

CZYTAJ WIĘCEJ

BIMware REX RoboTools 2014DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej