Strona główna | AktualnościSkanska i Robobat Polska podpisały umowę

Skanska i Robobat Polska podpisały umowę

20 kwietnia 2011 r. firmy Skanska S.A. i Robobat Polska Sp. z o.o. podpisały umowę, obejmującą dostawy i wdrożenie oprogramowania wspomagającego projektowanie.
Działanie ma na celu zwiększenie efektywności i konkurencyjności spółki Skanska na rynku projektowania architektoniczno-budowlanego w oparciu o rozwiązania BIM firmy Autodesk i Robobat Polska.

Skanska realizuje największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w całej Polsce i jest obecna we wszystkich segmentach rynku: budownictwie ogólnym, mieszkaniowym, drogowo-mostowym, hydro-inżynieryjnym i kolejowym.

Robobat Polska jest producentem i dostawcą oprogramowania wspomagającego projektowanie inżynierskie. Oferuje kompleksowe wdrożenia obejmujące: dostawę oprogramowania (własnego lub firmy Autodesk), wsparcie serwisowe, szkolenia i konsulting, tworzenie modułów i rozszerzeń zwiększających funkcjonalność typowego oprogramowania.

Źródło: Informatyka w Budownictwie, nr 2 (11) 2011

CZYTAJ WIĘCEJ

BIMware REX RoboTools 2014DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Tekla Structures w praktyce

Większość współczesnych inwestycji jest niewątpliwie wyzwaniem dla projektanta strukturalnego. Musi on pogodzić bezbłędność i dokładność dokumentacji z ograniczeniami czasu, jak również uwzględnić np. elementy projektów z innych branż czy harmonogram montażu. Z pomocą przychodzą rozwiązania BIM. Czytaj więcej