Strona główna | AktualnościTargi INTERMASZ 2015 - Infrastruktura możliwości

Targi INTERMASZ 2015 - Infrastruktura możliwości

Przed nami kolejne spotkanie z najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem, który możemy na co dzień podziwiać przy pracy nad infrastrukturalną rozbudową naszego kraju. Majowe targi INTERMASZ, które wyjątkowo odbędą się rok po roku, ponownie zaprezentują szeroką i bogatą ofertę producentów i dystrybutorów branży maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego i specjalistycznego.

Targi kierowane głównie do kadry firm budowlanych, właścicieli kopalń kruszyw, odkrywek, żwirowni, zarządców wysypisk, przedstawicieli zakładów komunalnych jak i operatorów maszyn po raz kolejny przedstawią najnowsze propozycje ciężkich maszyn budowlanych, urządzeń i sprzętu "wspomagającego". Już na ten moment swój udział w targach potwierdziła większość firm, uznawanych za liderów branży. Swoją ofertę zaprezentują takie marki jak m.in. Aries Power Equipment, Case Construction, EWPA, Fayat Bomag, Fendt, Grausch i Grausch, Groeneveld, HKL Baumaschinen, Korbanek, Liugong Dressta, Noteboom, Solideal, Massey Ferguson czy też Volvo. Po raz pierwszy zobaczymy także ofertę firm Faymonville oraz Waryński. Cztery targowe dni zapowiadają się zatem niezwykle atrakcyjnie, patrząc na silną reprezentację wystawców, ale nie tylko…

Dynamiczny INTERMASZ

Utrzymana zostanie formuła targów, nastawiona na interakcję ze zwiedzającymi, a więc prezentująca szereg dodatkowych, angażujących publiczność wydarzeń. Na specjalnie zaaranżowanym Placu Budowy na Żywo prezentowane będą pełne możliwości sprzętu budowlanego podczas dynamicznych pokazów. Do szranków ponownie staną operatorzy maszyn budowlanych w walce o atrakcyjne nagrody oraz tytuł Pogromcy Maszyn. Tym razem Plac Budowy na Żywo oraz konkurs Pogromcy Maszyn zlokalizowany zostanie w centralnym miejscu ekspozycji targowej.

I Kongres Infrastruktury Transportowej

Targi INTERMASZ będą doskonałą okazją do rozmów na temat przyszłości polskiej infrastruktury transportowej, planowanych oraz realizowanych inwestycji. Wszystko za sprawą I Kongresu Infrastruktury Transportowej, podczas którego poruszone zostaną zagadnienia związane z wykorzystaniem unijnych środków na lata 2014 - 2020 czy także przewidywanego zapotrzebowania sprzętowego w drogownictwie i kolejnictwie. Honorowy Patronat nad Kongresem objęło Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Dzień Operatora

Sobotni dzień (9 maja) ponownie stanie się biznesowym spotkaniem z wystawcami targów INTERMASZ w rodzinnej atmosferze. Podobnie jak podczas pierwszej edycji targów dla zwiedzających, w szczególności operatorów maszyn oraz ich rodzin, przygotowywanych jest szereg dodatkowych atrakcji. Wspomniany wcześniej konkurs Pogromcy Maszyn pozwoli nie tylko na sprawdzenie swoich umiejętności, ale też wypróbowania możliwości maszyn wyznaczonych do konkursu. Warto zaznaczyć, że eliminacje do finału odbywać się będą na stoiskach i sprzęcie wystawców będących partnerem konkursu. Dla towarzyszących Pań oraz dzieci również przewidziano osobne wydarzenia. Wzorem poprzedniej edycji targów przygotowana zostanie Strefa Kobiet, gdzie czas umilą specjaliści wizażu oraz styliści. Z kolei dzieci będą mogły wejść w krainę wyobraźni i fantazji pod okiem doświadczonych animatorów.

INTERMASZ 2015. POKAZ WIELKICH MOŻLIWOŚCI. Poznań, 6-9 maja 2015r.

Źródło i grafika: INTERMASZ
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Astino BKK MTM PWSK
TEMAT MIESIĄCA
Zintegrowane systemy zarządzania firmą budowlaną

W obecnych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem bez odpowiedniego systemu informatycznego staje się bardzo trudne. Na rynku oferowanych jest, co prawda, wiele takich systemów, jednak tylko stosunkowo nieduża ich część uwzględnia specyfikę branży budowlanej. Czytaj więcej